Osnovne djelatnosti u segmentu strojarstva​

Strojarski odjel stoji na raspolaganju krajnjim korisnicima svojim savjetima, pomaže kod odabira crpki, crpnih sistema, cijevnih instalacija za vodu i grijanje, uređaja za grijanje sanitarne i potrošne vode (bojleri) te toplinskih crpki renomiranih svjetskih proizvođača ELKO Maribor, Grundfos, Pedrollo, KAN-therm i STIEBEL ELTRON.

Dobavljamo i isporučujemo kvalitetnu opremu EU porijekla sa svim potrebnim atestima uključujući i specifične kao što su protupožarni atesti.

Pratimo potrebe tržišta te iz tog razloga, na skladištu imamo veliku količinu crpki i uređaja navedenih proizvođača tako da veliki dio zahtjeva korisnika možemo ispuniti odmah.

Osim što ovom specifičnom vrstom robe opskrbljujemo domaćinstva, također opskrbljujemo instalatere, montažere, građevinare, trgovine i trgovačke lance gdje svi u jednakoj mjeri imaju našu stručnu pomoć od samog izbora, isporuke, puštanja u rad, održavanja i po potrebi servisa.

Prodaja

Primarno se bavimo veleprodajom no u sklopu svoje djelatnosti odnosno našeg ovlaštenog servisa imamo i maloprodaju (mogućnost plaćanja: gotovina, kreditne kartice, obročna otplata, R1).

Servis

Ovlašteni smo servis za Grundfos, Pedrollo i Elko Maribor crpke i elektromotore.

Servisiramo te puštamo u rad crpke i hidrostanice.

Održavanje

Osim servisa i puštanja u rad,  također se bavimo održavanjem (redovan godišnji servis i/ili pregled) većih strojarskih postrojenja – IKEA, Zagrebački Holding, LIDL, Pliva i mnogi drugi.

Izabrani strojarski projekti

Kontakt

Elektrokovina plus d.o.o.
Gornjostupnička 31F
10255 Gornji Stupnik

+ Telefon: +385 (0) 1 65 99 020
+ Email: natasa@epl.hr
+ Radno vrijeme: 7:30 – 15:30

Prodaja

Željka Šplajt Jurković

Voditeljica ureda operativnih poslova rasvjete

+385 (1) 6599 871

+385 (0)98 766 486

zeljka@epl.hr

Valentina Pastuović

Odjel nabave

+385 (1) 6599 024

+385 (0)98 9142 246

valentina@epl.hr

Domagoj Cigit

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 026

+385 (0)91 5864 969

domagoj@epl.hr

Ivor Novak

Voditelj projekata

+385 (0)99 3870 601

ivor@epl.hr

Tea Prekrat

Asistent voditelja projekta

+385 (1) 6599 027

+385 (0)91 150 4721

tea@epl.hr

Projektiranje

Damir Dračić

Voditelj odjela projektiranja

+385 (0)98 319 772

damir@epl.hr

Željko Antolić

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

+385 (0)98 935 3441

zeljko@epl.hr

Zlatan Arnautović

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

zlatan@epl.hr

Valentina Frater

Projektant rasvjete

099 317 2431

valentinaf@epl.hr

Matjaž Dremel

Projektant rasvjete

091 2002 202

matjaz@epl.hr

Saša Stepanić

Voditelj odjela

+385 (1) 6599 880

+385 (0)91 6608 269

sasa@epl.hr

Zdravko Župančić

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 022

+385 (0)91 3325 126

zdravko@epl.hr

Maja Krok

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 023

+385 (0)99 5835 346

maja@epl.hr

Tomislav Beribak

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 022

+385 (0)99 6599 872

tomislavb@epl.hr

Igor Žordić

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 872

+385 (0)99 5017 181

igorz@epl.hr

Dražen Loucki

Voditelj servisa

+385 (0)99 6599 868

drazen@epl.hr

Mladen Bursić

Voditelj prodaje rezervnih dijelova

+385 (1) 6599 033

+385 (0)99 4874 627

servisdijelovi@epl.hr

Stjepan Budinski

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

servis@epl.hr

Ivana Benić

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

ivana@epl.hr

Nino Lončarić

Voditelj skladišta

+385 (1) 6599 030

Kristina Kralj

Robno-materijalno knjigovodstvo

+385 (1) 6599 029

kristina@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Osijek
PC-2 Vukovarska 213 A
31000 Osijek

Marijo Tomoković

Voditelj poslovnice

+385 (31) 200 064

+385 (0)91 5109 197

marijo@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Rijeka
Turkovo 34
51000 Rijeka

Goran Zubac

Voditelj poslovnice

+385 (0)91 474 5151

goran@epl.hr

Iva Jurak Lukičić

Direktor

Tomislav Lukičić

Direktor prodaje

Ivica Jurak

Prokurist