Servis

O našem servisu

Ovlašteni smo servis za Grundfos, Pedrollo i Elko Maribor crpke i elektromotore no također servisiramo i crpke drugih proizvođača ukoliko su dijelovi dostupni.

Na temelju iskustva stečenog radom u Vašim stanovima, kućama, apartmanima, restoranima, kafićima te radom sa velikim kompanijama kao što su: Pfizer, Pliva, Ikea, Zagrebački Holding, Supernova Zadar, Studentski centar Varaždin, Antunović, Opća bolnica Gospić, KB Sveti Duh te mnogobrojni drugi, efikasno uklanjamo probleme vezane za rad crpke.

Kako bismo osigurali što kvalitetniju uslugu servisa i puštanja u rad, svi naši serviseri su educirani prema standardu proizvođača te posjeduju certifikate.

 

Najbolji Grundfos servis u Hrvatskoj

Grundfos B

Elektrokovina Plus je ovlašteni servis za

Grundfos C
Stiebel Eltron C
ELKO Elektrokovina C
Pedrollo C

Trebate servis?

Vršimo servise i ostalih crpki po dogovoru

Što sve popravljamo

Po čemu smo posebni

Proglašeni smo najboljim Grundfos servisom u Hrvatskoj

Jedini smo zastupnik Stiebel Eltrona u Hrvatskoj

Novi moderni servisni centar za 21. stoljeće

Naš servis

Novouređeni servis i skladište te glavna zgrada s preko 200 različitih rasvjetnih tijela koji su dio našeg asortimana

Servis izvana
Servis unutra

Kontakt

Elektrokovina plus d.o.o.
Gornjostupnička 31F
10255 Gornji Stupnik

+ Telefon: +385 (0) 1 65 99 020
+ Email: natasa@epl.hr
+ Radno vrijeme: 7:30 – 15:30

Prodaja

Željka Šplajt Jurković

Voditeljica ureda operativnih poslova rasvjete

+385 (1) 6599 871

+385 (0)98 766 486

zeljka@epl.hr

Valentina Pastuović

Odjel nabave

+385 (1) 6599 024

+385 (0)98 9142 246

valentina@epl.hr

Domagoj Cigit

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 026

+385 (0)91 5864 969

domagoj@epl.hr

Ivor Novak

Voditelj projekata

+385 (0)99 3870 601

ivor@epl.hr

Tea Prekrat

Asistent voditelja projekta

+385 (1) 6599 027

+385 (0)91 150 4721

tea@epl.hr

Projektiranje

Damir Dračić

Voditelj odjela projektiranja

+385 (0)98 319 772

damir@epl.hr

Željko Antolić

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

+385 (0)98 935 3441

zeljko@epl.hr

Zlatan Arnautović

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

zlatan@epl.hr

Valentina Frater

Projektant rasvjete

099 317 2431

valentinaf@epl.hr

Matjaž Dremel

Projektant rasvjete

091 2002 202

matjaz@epl.hr

Saša Stepanić

Voditelj odjela

+385 (1) 6599 880

+385 (0)91 6608 269

sasa@epl.hr

Zdravko Župančić

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 022

+385 (0)91 3325 126

zdravko@epl.hr

Maja Krok

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 023

+385 (0)99 5835 346

maja@epl.hr

Tomislav Beribak

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 022

+385 (0)99 6599 872

tomislavb@epl.hr

Igor Žordić

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 872

+385 (0)99 5017 181

igorz@epl.hr

Dražen Loucki

Voditelj servisa

+385 (0)99 6599 868

drazen@epl.hr

Mladen Bursić

Voditelj prodaje rezervnih dijelova

+385 (1) 6599 033

+385 (0)99 4874 627

servisdijelovi@epl.hr

Stjepan Budinski

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

servis@epl.hr

Ivana Benić

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

ivana@epl.hr

Nino Lončarić

Voditelj skladišta

+385 (1) 6599 030

Kristina Kralj

Robno-materijalno knjigovodstvo

+385 (1) 6599 029

kristina@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Osijek
PC-2 Vukovarska 213 A
31000 Osijek

Marijo Tomoković

Voditelj poslovnice

+385 (31) 200 064

+385 (0)91 5109 197

marijo@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Rijeka
Turkovo 34
51000 Rijeka

Goran Zubac

Voditelj poslovnice

+385 (0)91 474 5151

goran@epl.hr

Iva Jurak Lukičić

Direktor

Tomislav Lukičić

Direktor prodaje

Ivica Jurak

Prokurist