O nama

Elektrokovina plus d.o.o. je tvrtka koja zahvaljujući visokokvalificiranim i stručnim djelatnicima, te vrhunskim dobavljačima, već više desetaka godina uspješno realizira projekte na području rasvjete i strojarskih instalacija.

Svoje poslovne početke Elektrokovina bilježi davne 1948. godine, kada je u Mariboru osnovano poduzeće za proizvodnju crpki i svjetiljki. Hrvatska tvrtka Elektrokovina d.o.o. osnovana je 1992. godine kao slijednik nekadašnjeg predstavništva mariborske Elektrokovine.

Početkom 2018. godine, uspješno smo završili proces reorganizacije u sklopu kojeg je promijenjeno i ime tvrtke u Elektrokovina Plus d.o.o. Uz to, povećali smo broj dobavljača s kojima radimo, te time i znatno proširili našu ponudu.

Elektrokovina Plus ima dva osnovna područja djelovanja, te u skladu s time i organizacijske odjele unutar tvrtke. Odjel rasvjete sastoji se od odjela prodaje i s njim usko poveznog projektnog odjela koji se bavi izradom svjetlotehničkih projekata, dok se odjel crpki i strojarskih instalacija sastoji od odjela prodaje i ovlaštenog servisa crpki.

Naša ekipa motiviranih djelatnika pronaći će najkvalitetnije rješenje za sve Vaše potrebe u oba segmenta djelovanja.

Proizvode i usluge koje Vam nudimo, dodatno zaokružujemo servisnim centrima u Zagrebu i Osijeku, čime Vam osiguravamo da budete zadovoljni i mirni tokom čitavog vremena korištenja naših proizvoda.

Vizija

Koristeći znanja i iskustva stečena u dosadašnjem poslovanju želimo neprekidno širiti okvire našeg djelovanja. Zbog toga, pojam ‘inovacija’ najbolje definira našu viziju i pogled prema budućnosti.

Misija

Koristeći znanja i iskustva stečena u dosadašnjem poslovanju želimo neprekidno širiti okvire našeg djelovanja. Zbog toga, pojam ‘inovacija’ najbolje definira našu viziju i pogled prema budućnosti.

Nudimo cjelovita projektna rješenja i usluge​

Rasvjeta
Strojarstvo
Servis

Istražite naš portfolio inovativnih rješenja koja nudimo na svim poljima još od 1948. godine

Po čemu smo posebni

Proglašeni smo najboljim Grundfos servisom u Hrvatskoj

Jedini smo zastupnik Stiebel Eltrona u Hrvatskoj

Novi moderni servisni centar za 21. stoljeće

Kontakt

Elektrokovina plus d.o.o.
Gornjostupnička 31F
10255 Gornji Stupnik

+ Telefon: +385 (0) 1 65 99 020
+ Email: natasa@epl.hr
+ Radno vrijeme: 7:30 – 15:30

Prodaja

Željka Šplajt Jurković

Voditeljica ureda operativnih poslova rasvjete

+385 (1) 6599 871

+385 (0)98 766 486

zeljka@epl.hr

Valentina Pastuović

Odjel nabave

+385 (1) 6599 024

+385 (0)98 9142 246

valentina@epl.hr

Domagoj Cigit

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 026

+385 (0)91 5864 969

domagoj@epl.hr

Ivor Novak

Voditelj projekata

+385 (0)99 3870 601

ivor@epl.hr

Tea Prekrat

Asistent voditelja projekta

+385 (1) 6599 027

+385 (0)91 150 4721

tea@epl.hr

Projektiranje

Damir Dračić

Voditelj odjela projektiranja

+385 (0)98 319 772

damir@epl.hr

Željko Antolić

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

+385 (0)98 935 3441

zeljko@epl.hr

Zlatan Arnautović

Projektant rasvjete

+385 (1) 6599 025

zlatan@epl.hr

Valentina Frater

Projektant rasvjete

099 317 2431

valentinaf@epl.hr

Matjaž Dremel

Projektant rasvjete

091 2002 202

matjaz@epl.hr

Saša Stepanić

Voditelj odjela

+385 (1) 6599 880

+385 (0)91 6608 269

sasa@epl.hr

Zdravko Župančić

Voditelj projekata

+385 (1) 6599 022

+385 (0)91 3325 126

zdravko@epl.hr

Maja Krok

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 023

+385 (0)99 5835 346

maja@epl.hr

Tomislav Beribak

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 022

+385 (0)99 6599 872

tomislavb@epl.hr

Igor Žordić

Komercijalni referent

+385 (1) 6599 872

+385 (0)99 5017 181

igorz@epl.hr

Dražen Loucki

Voditelj servisa

+385 (0)99 6599 868

drazen@epl.hr

Mladen Bursić

Voditelj prodaje rezervnih dijelova

+385 (1) 6599 033

+385 (0)99 4874 627

servisdijelovi@epl.hr

Stjepan Budinski

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

servis@epl.hr

Ivana Benić

Administrator ureda servisa

+385 (1) 6599 882

ivana@epl.hr

Nino Lončarić

Voditelj skladišta

+385 (1) 6599 030

Kristina Kralj

Robno-materijalno knjigovodstvo

+385 (1) 6599 029

kristina@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Osijek
PC-2 Vukovarska 213 A
31000 Osijek

Marijo Tomoković

Voditelj poslovnice

+385 (31) 200 064

+385 (0)91 5109 197

marijo@epl.hr

Elektrokovina plus d.o.o. – Poslovnica Rijeka
Turkovo 34
51000 Rijeka

Goran Zubac

Voditelj poslovnice

+385 (0)91 474 5151

goran@epl.hr

Iva Jurak Lukičić

Direktor

Tomislav Lukičić

Direktor prodaje

Ivica Jurak

Prokurist